اخبار دیگ بخار

انفجار دیگ بخار

در پی وقوع آتش‌سوزی ناشی از انفجار دیگ بخار اسید نیتریک. در یک کارخانه شیمیایی در شهر “داهج” ایالت “گجرات” هند، دست‌کم ۴۰ کارگر زخمی شدند.انفجار دیگ بخار

طبق اعلام مقامات محلی هند، بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) به دنبال. وقوع انفجار دیگ بخار یک شرکت زراعی-شیمیایی در ایالت “گجرات” بین ۳۵ تا ۴۰ کارگر دچار جراحات سوختگی شدند.

این حادثه در حالی رخ داده که امروز طوفان “نیسارگا” نیز بخش‌هایی از این کشور را درنوردیده است.اخبار دیگ بخار

همه مصدومان به بیمارستان‌های منطقه “بهاروچ” منتقل شده‌اند و تلاش‌ها برای کنترل آتش‌سوزی هم‌چنان ادامه دارد.

به دلیل وجود مواد شیمیایی سمی در نزدیکی این کارخانه، ساکنان روستاهای اطراف طی یک اقدام پیشگیرانه تخلیه شده‌اند.اخبار دیگ بخار

حدود ۱۰ دستگاه کامیون آتش‌نشانی به همراه چندین آمبولانس به محل حادثه اعزام شده‌اند. آتش‌سوزی به حدی است که ستون‌های دود ناشی از آن از فاصله دور قابل مشاهده است.

هنوز علت دقیق وقوع این آتش‌سوزی در کارخانه شیمیایی مشخص نشده است. اما پلیس، تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است.اخبار دیگ بخار

در پی اعمال قرنطینه سراسری به دلیل همه‌گیری بیماری کووید-۱۹.، هند شاهد شمار بی سابقه‌ای از حوادث در کارخانه‌های سراسر کشور بوده است.

حدود ۱۰ دستگاه کامیون آتش‌نشانی به همراه چندین آمبولانس به محل حادثه اعزام شده‌اند. آتش‌سوزی به حدی است که ستون‌های دود ناشی از آن از فاصله دور قابل مشاهده است.

هنوز علت دقیق وقوع این آتش‌سوزی در کارخانه شیمیایی مشخص نشده است. اما پلیس، تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است.

در پی اعمال قرنطینه سراسری به دلیل همه‌گیری بیماری کووید-۱۹.، هند شاهد شمار بی سابقه‌ای از حوادث در کارخانه‌های سراسر کشور بوده است.

مقاله :  دیگ بخار و دیگ آب گرم بررسی مدل‌های مختلف

مطالب پیشنهادی :

انفجار دیگ بخار در کارخانه تبرک مشهد

تاریخچه دیگ بخار